avvocato_oleg (avvocato_oleg) wrote,
avvocato_oleg
avvocato_oleg

Хто кришує банди Івано-Франківських? КОрупція в прокуратурі? Ні, не чули!

Коментар представника прокуратури м.Івано-Франківськ щодо розслідування (нерозслідування) справи про побиття Віталія Віталійовича Мельничука, учня ЗОШ №13 Івано-Франківська 28.01.2017 р.

Фабула тут:
"слідчим СВ відділом Івано-Франківського ВП ГУ НП України в Івано-Франківській області Мартюшевим здійснюється досудове розслідування в кримінальному провадженні № 12017090010000381 від 31.01.2017р. за ч. 1 ст. 125 КК України відносно невстановлених осіб, серед яких потерпілий Віталій Віталійович Мельничук впізнав ОСОБА_3, учня 10 класу ЗОШ № 13 як свого кривдника і нападника, який бив його кастетом по голові, і бив жорстоко і сильно ногами по голові протягом 5хв. - до втрати свідомості, залишив потерпілого без меддопомоги на 30хв. в дворі школи ЗОШ № 1 Івано-Франківська. Все це відбувалося серед білого дня на очах жителів щонайменше 20 квартир багато-поверхового будинку № 47 що по вул. Довгій м. Івано-Франківськ."

За 7 місяців "розслідування" КП № 12017090010000381
прокурор Лободіна Оксана Степанівна -і слідчій МВС М.І. - були не в змозі провести впізнання з підозрюваними...хоча потерпілий був готовий в лютому 2017 опізнати нападників...коли його виписали з лікарні.
Прокуратура палець о палець не вдарила, щоб розслідувати цю справу проти банди вуличних хуліганів, які вчинили по-суті покушєніє на вбивство!

Вчора нам в прокуратурі заявили, що мадам Лободіна О.С. - яка сфабрикувала справу проти тата побитого хуліганами пацана - переїжджає до КИєва - на підвищення пішла!

Ага і допомагає кришувати цю банду - суддя Татарінова О.А. Але про неї пізніше напишу.

Р-реформи!
Ж- жити по-новому!
Tags: корупція в судах
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments