?

Log in

Previous Entry | Next Entry

Маємо ситуацію, коли заручники: і цивільні, і військові - сидять не три місяці ("стеля" - передбачена Женевськими конвенціями 1949 р.) а дехто по два роки і більше!

Хто винен? Чому так відбувається?
Тому що нардепи ВР досі не ратифікували Римський Статут ICC, а Президент - не підписав (і навіть не підняв це питання), не кажучи вже про введення військового стану. А в Римському Статуті - встановлюється індивідуальна кримінальна відповідальність за взяття і тримання заручників понад строки, передбачені міжнародним правом.

друге. Можемо констатувати факт, що військові (МінОборони) і громадянське суспільство майже повністю усунені від процесу ведення переговорів по звільненню заручників.
Хто ті особи, які сьогодні представляють державу Україну на переговорах по звільненню заручників?
Кум Путіна - отримав від Президента України довіреність і повноваження на ведення переговорів по звільненню бранців Кремля. Веде ці переговори з Кремлем. Результати -ми всі бачимо. Рік немає обмінів (маленькі обміни - я не рахую).
Нам розповідають, що призначення кума Путіна відповідальним за ведення переговорів з Кремлем - це необхідність, мол сам очільник Кремля на цьому наполягав.
А якщо б він наполягав переспати з дружиною нашого Президента?
Він би теж її віддав Путіну?
Є речі, на які за будь-якої погоди погоджуватись ніколи не можна.
Я вважаю це рішення - найбільшим провалом і прорахунком нашого Президента. Люди - це не мішки з цукром. І вони - не можуть чекати роками, поки їх звільнять з полону.

третє. Якщо кінь здох і не скаче треба пересідати на нового коня і їхати далі. Я про формат переговорів. Треба залучати волонтерські групи, громадськість для пошуку шляхів звільнення заручників.
Тримання заручників в полоні понад 20+ і більше місяців є відвертим провалом в організації процесу звільнення полонених (це стосується всіх, хто цим займається, і напевно мене також).

Ясно одне - про заручників і полонених забули. Їх звільнення - обміни - явно не в пріорітеті. І комусь це потрібно. Питання - кому?
Дуже легко сказати: Кремлю і т.д. Але не тільки Кремль тут вирішує. Якось же раніше міняли - звільняли наших бранців, чи не так?

Заручники не можуть чекати роками свого звільнення. Вони елементарно з"їдуть з глузду (і їх родичі теж, доречі), і\або втратять рештки свого здоров"я в очікуванні звільнення.
Настав час прокидатись від сну!
Заручники, полонені - не можуть чекати вічно!

Profile

avvocato_oleg
avvocato_oleg

Latest Month

May 2017
S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner